YURDUMUZ FAALİYETLER HAYIRSEVERLER HABER VE DUYURULAR RESİMLER VİDEOLAR İLETİŞİM
   HABER VE DUYURULAR  
   Yurdumuzun Tanıtım Broşürü 
   Yurt Müdürünün Mesajı 
   Kur'an Kurslarının Önemi 
 YURT MÜDÜRÜ'NÜN MESAJI


Fatih Yatılı Erkek Kur'an Kursu, temeli ihlâs ve samimiyetle atılan, ana hedefi Allah'ın dinini öğretmek ve öğrenmek olan bir dini kuruluştur. Eğitim - öğretim faaliyetine başladığı günden bugüne, bu temel hedefinden ayrılmadan, aynı gayeyle yoluna devam etmekte, açıldığı ilk günkü heyecan ve coşkuyu yüreklerde hissettirmektedir.

Ecdadımız, milyonlarca vatan evlâdına kazandırdığı millî ve manevî değerlerle dinine, devletine ve milletine hizmet etmekten gurur duymuş, bu hizmeti nesilden nesile devrederek bizlere kadar ulaştırmışlardır. İşte bizler de, ecdadımızı örnek aldığımız bu eğitim - öğretim yolculuğumuzda geleceğimizin teminatı ve milletimizin ciğerpareleri olan yavrularımıza yüce kitabımız Kur'an-ı Kerimi sevdirmek ve öğretmek için bölgemizde bir sığınak olmayı hedefliyoruz.

Bu yolculuğumuzda bizi yalnız bırakmayan, maddi ve manevi imkânlarını bizimle paylaşan ve bu uğurda hizmeti geçen herkese şükran ve saygılarımı sunuyor, hayatta olanlara sağlık ve afiyet, âhirete irtihal edenlere de Cenâb-ı Hakk'tan rahmet diliyorum.

2013 © Copyright - Tüm Hakkı Saklıdır.
T.C. Uşak İl Müftülüğü
FATİH YATILI ERKEK KUR'AN KURSU
Anasayfa Yurdumuz Faaliyetler Resimler Videolar İletişim